DPF FILTRAI IR ADBLUE 10 ĮDOMIŲ KLAUSIMŲ...

Sugedo AdBlue sistema? Kyla klausimas kaip elgtis su DPF suodžių filtrų. Nori sužinoti, kokia jo būklė ir ką geriau su juo daryti? Registruokis pas mus į servisą jau dabar - po Jūsų automobilio IDS diagnostikos galėsime Jums pasakyti individualiai - koks geriausias sprendimas Jūsų atveju...

dpf filtrai valymas isprogramavimas kaune vilniuje klaipedoje

DPF FILTRAI – 5 KLAUSIMAI, KURIUOS UŽDUODA VISI

Šiandien dpf filtrai – tema, kuri domina ne tik vairuotojus, bet ir autoservisų atstovus. Pabandysime panagrinėti dažniausiai užduodamus klausimus, kuriuos užduoda vairuotojai, kai pradeda užsideginėti Dpf filtro lemputė.

Bet dabar mums svarbiausia – kas būna su Dpf filtru, kai neveikia AdBlue sistema.

Turbūt niekas geriau neatsakys į šį klausimą, kaip tie, kurie turi daug „reikalų” su AdBlue ir visais kitais išmetamųjų dujų sistemų gedimais.

Pas mus atliekamas ne tik AdBlue sistemos remontas. Tvarkome ir sprendžiame visus kitus IDS klausimus.

Jei bus klausimų, kaip su AdBlue sistema susijęs DPF filtras, EGR vožtuvas, SWIRL FLAP sklendės, Dpf filtro sklendės, katalizatorius, Chip Tiuningas ir t.t. – drąsiai klauskite. Tikrai į juos atsakysime ne vienu sakiniu.

adblue servisas skubiai kaune vilniuje klaipedoje remontas diagnostika

AdBlue remontas Skubiai ir su garantija ADBLUESERVISAS LT – AdBlue remonto centras Kaune Vilniuje Klaipėdoje

adblue diagnostika remontas servisas

Adblue sistemos patikra diagnostika tą pačią dieną priėmimas. AdBlue sistemos patikrai / apžiūrai priimsime 2-3 valandų eigoje. Arba palikus ryte.

adblue servisas kontaktai adresas telefonas

Išankstinė registracija AdBlue remonto darbams bent prieš valandą. Nevažiuojam neskambinę – taupom laiką savo ir mūsų.

Jūs klausiate:

1.

Užsidegė DPF filtro lemputė? Ką daryti?

Visų pirma, ką reiktų padaryti, jeigu prietaisų skydelyje pamatėte, kad dega DPF filtro lemputė – tai nuvažiuoti į specializuotą DPF servisą arba pas mus. Jei esate iš toliau – važiuojate pas pirmą pasitaikiusį meistrą, kuris turi įrangą ir gali atlikti automobilio kompiuterinę diagnostiką.

Po atliktos diagnostikos bus šiek tiek aiškiau ar yra gedimas, dėl kurio nebeišsivalo DPF filtras, ar jau atėjo galas DPF filtro keramikai (elementui).

Ką reiškia, kai dega dpf filtro simbolis? Ši indikacija signalizuoja, kad DPF filtras užsikimšo tiek, kad automatizuota regeneracija (jos procesas) nebegali išvalyti kietųjų dalelių filtrą iki reikalaujamo pralaidumo.\

Jūs klausiate:

2.

Dpf filtro valymas su 500.000 km garantija?

DPF filtro valymo paslaugos – tikrai geras būdas spręsti DPF problemą. Tačiau… Čia tik viena medalio pusė. Išplauti galima daug ką – tame tarpe ir katalizatorių ir AdBlue SCR katalizatorių ir DPF suodžių filtrą.

Tačiau to neužtenka. Neužtenka nusipirkti aparatą už 50.000 Eurų ir plauti filtrus pasakojant, kad duosi garantiją ant puse milijono kilometrų. Dpf filtrai dirba sistemoje. O jeigu kažkas sistemoje ne taip – tuomet problema vėl kartosis. Vėl DPF filtras pareikalaus valymo. Ir greičiausiai, kad tikrai ne po 500.000 km.

Todėl ta garantija DPF filtro valymui tik teorija. Praktika rodo, kad galima dalinti stebuklingas garantijas į kairę ir dešinę, jeigu supranti, kad garantinių sąlygų neįmanoma vistiek išpildyti…

Tel: +370 631 45090

Jūs klausiate:

3.

Naujas DPF filtras? Lenkiškas, Kiniškas, Vokiškas, Ispaniškas? Kas ten gero?

Na labai jau dažnas klausimas. Sako nusipirksiu naują dpf filtrą iš Vokietijos. Ta prasme užsisakysiu – atsiūs. Na… gerai, kad atsiūs tinkantį. Bet net jeigu ir tiks – tai DPF filtro elementas bus tas pats, kas ir kiniškame. Tik dėl vokiško metalo patvarumo jis jums nesurūdys taip, kaip kiniškas.

Atsiminkite – visi DPF filtrų pakaitalai viduriuose yra vienodi. Elementai tie patys. Tas pats Šššššš… tik įpakavimas skiriasi… ir kaina…

Jūs klausiate:

4.

Originalus DPF filtras – kokia kaina?

Pats geriausias sprendimas, jeigu labai norite turėti savo lengvajame automobilyje Dpf filtrą – tai nusipirkti originalą. Tačiau jį pirkti reikia ne bet kur, o tik pas dilerį. Mes Jums pasakysime kaip viskas vyksta ir kodėl…

Tarkim paimkime paprastą pavyzdį. Turime Toyota d-Cat kokį nors modelį. Sugalvojote pasikeisti Dpf filtrą nauju originaliu. Važiuojate į Toyota – perkate Dpf suodžių filtrą už 2400,- Eur.

Jūs klausiate – „Kokia bus garantija?” Sako metams laiko. Arba 200.000 km. Kiekvienas dileris turi savo taisykles.

Bet… sako garatijos negalime dabar suteikti nes trys dyzeliniai purkštukai blogi. Kuras blogai sudega ir … užkimš DPF filtrą per 2000-3000 km taip, kad regeneracija jo nebeišvalys…

Jūs sakote – „Tai daryti dabar ką?” Jums sako, kad reikia keisti visus 4 purkštukus naujais. Vieno kaina 560 Eur. Visi 4 – 2240,- Eur.

Kaip sakant – automobilio ekologija turi savo kainą…

Jūs klausiate:

5.

DPF filtro išprogramavimas? Kaip bus su TA?

Dpf filtro pašalinimas ir išprogramavimas šiandien labai ginčytinas… Vieni sako, kad nepraeisi techninės apžiūros, kiti sako, kad praeinama. Žodžiu milijonas nuomonių iš visokių „mokslininkų”, kuriems kažkas sumokėjo, kad parašytų savo tyrimą ar straipsnį.

Pavyzdžiui mes, jeigu žinome, kad tam tikram modeliui galime padaryti, kad praeitų TA – tai ir padarome. Jeigu yra modelis, kuriam neina nieko padaryti – tai ir nedarome.

Esmė yra kur… Yra labai geri programavimo sprendimai, kurių nemato TA. Yra labai geri išmetimo konstrukcijos sprendimai – kurie tinka ir TA. Bet… Tie sprendimai kainuoja dvigubai brangiau, nei darant viską paprastais būdais, metodais.

Pavyzdys: Paprastai darant Dpf filtro šalinimą – kaina kokiam VW Touran 2014 metų kaina – 200,- Eur. Darant, kad tiktų TA, kaina 400,- . O štai čia ir reikės pačiam rinktis… Pagal savo norus ir galimybes…

adblue servisas remontas telefonas
vaziuokles remontas diagnostika patikra kaune vilniuje klaipedoje vaziuokles lt adblue remontas
kemperiai nuoma irengimas pardavimas vilniuje kaune klaipedoje adblue
moduliniai namai mobilus namai kaune vilniuje klaipedoje lt
variklio chip tuning kaunas vilnius klaipeda variklio galios didinimas
varikliu remontas vilniuje kaune klaipedoje variklistai lt diagnostika patikra
mercedes servisas kaune vilniuje klaipedoje remontas diagnostika
bmw mini servisas kaune vilniuje klaipedoje autotechnika remontas diagnostika
autoservisas vilniuje automobiliu remontas vilniuje
autoservisas kauno miestas adc automobiliu remontas kaune
toyota servisas vilniuje kaune klaipedoje tolex lt remontas diagnostika
dpf filtrai servisas kaune vilniuje klaipedoje remontas patikra
autoelekttrikas kaune geras automobiliu elektrikas

Tel: +370 631 45 090

Skambinti +37063145090